VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16.

Nevezések

(az "Aktuális oldal újratöltése" lehetőséggel vagy a Ctrl+R billentűkombináció megnyomásával frissítheti a megjelenő információkat)


1.- Nem vagyok egyesületnek tagja -1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Ádám Tímea Barbara 1985III. korcsoportnői     0:55.00 0:40.00 0:40.00  
 2.Szijjártó-Szabó Csilla Zsuzsanna1950X. korcsoportnői     1:04.56      
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:2 # Összesen 4 versenyszámban neveztek
 
2.Bácsvíz-KVSC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Hajdú László1961VIII. korcsoportférfi 21:20.00         2:55.00
 2.Losonczi Tímea1975V. korcsoportnői   0:40.00 0:50.00 0:50.00    
 3.Nyúl Gábor1987II. korcsoportférfi   0:27.00   0:31.00   2:35.00
 4.Zima Péter1975V. korcsoportférfi 22:15.00 0:31.50 0:40.70      
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 11 versenyszámban neveztek
 
3.Békéscsabai Senior1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Csirmaz Sándor1966VII. korcsoportférfi 24:14.00 0:31.50 0:39.90 0:39.56 0:36.00 3:17.60
 2.Csomai Zsolt1970VI. korcsoportférfi átlag idővel 0:35.44   0:44.75 0:41.69 3:37.50
 3.Dr Kocsor Ferencné1946XI. korcsoportnői 39:00.00         5:55.00
 4.Dr Tari Béla1979IV. korcsoportférfi 26:35.17 0:31.28 0:49.12 0:36.10 0:34.25 3:08.22
 5.Gazsyné Hrabovszki Edit1950X. korcsoportnői   0:44.00   1:05.00 0:54.00  
 6.Juhászné Tóth Margit1953IX. korcsoportnői 28:00.00     0:52.00 0:48.00 3:50.00
 7.Miklós Éva1946XI. korcsoportnői 39:20.00   1:04.00      
 8.Németh Éva1949X. korcsoportnői   1:17.00   1:40.00   6:12.00
 9.Pappné Dr. Marik Sarolta1956IX. korcsoportnői 29:00.00 0:40.00     0:48.00  
 10.Sallai Katalin1952IX. korcsoportnői     1:20.00 1:20.00   5:50.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:10 # Összesen 37 versenyszámban neveztek
 
4.Budapesti Delfinek Szenior 1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Balla Mónika1973V. korcsoportnői 22:30.00         2:52.00
 2.Bohos Tamás1975V. korcsoportférfi 23:30.00 0:31.00 0:39.00 0:35.00 0:31.00 3:00.00
 3.Botfalvai Ágnes1958VIII. korcsoportnői 35:00.00 0:48.00 0:56.00   1:00.00  
 4.Novákné Cseszregi Henriett1969VI. korcsoportnői 23:00.00          
 5.Sümeghy dr László1945XI. korcsoportférfi   0:45.00 0:50.00 0:50.00   4:00.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:5 # Összesen 17 versenyszámban neveztek
 
5.BVSC 1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Gyuráki Attila1966VII. korcsoportférfi   0:30.00 0:37.50 0:35.50 0:33.00 3:10.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 5 versenyszámban neveztek
 
6.CSM Timisoara1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Soós Vilmos1945XI. korcsoportférfi 36:00.00   0:56.00      
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 2 versenyszámban neveztek
 
7.Csongrádi Senior Úszó és SZSE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Lekrinszki Éva1956IX. korcsoportnői   0:46.00 0:55.00      
 2.Palásti Anna1960VIII. korcsoportnői   1:25.00 1:29.00 1:28.00 1:32.00 5:15.00
 3.Pozsár Norbert1993I. korcsoportférfi   0:38.00 0:49.00      
 4.Szabó Máté1984III. korcsoportférfi 24:59.00          
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 10 versenyszámban neveztek
 
8.Debreceni Szenior Úszó Klub1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Batta Gyula1953IX. korcsoportférfi 28:00.00 0:37.50     0:42.00  
 2.Cseri Piroska1954IX. korcsoportnői 29:33.55   0:54.99   1:01.40  
 3.Demkóné Balla Sarolta1953IX. korcsoportnői   0:49.00 1:02.00 0:58.00 0:59.45  
 4.Gombkötőné Tóth Ilona1950X. korcsoportnői   0:38.00 0:51.00 0:52.00 0:51.00  
 5.Miklós Attila1956IX. korcsoportférfi   0:41.00 0:54.00 0:54.00    
 6.Othman Mohamed1985III. korcsoportférfi   0:50.00 0:33.80   0:32.20  
 7.Terdik Ákos1981IV. korcsoportférfi 21:30.00 0:30.00 0:38.00 0:40.00 0:34.00  
 8.Tóth Béla1961VIII. korcsoportférfi 28:00.00 0:39.00 0:58.00 0:50.00 0:55.00 4:00.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:8 # Összesen 31 versenyszámban neveztek
 
9.Dombovár1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Fehérvári Levente1986III. korcsoportférfi   0:00.32 0:00.40 0:00.40 0:00.35  
 2.Horgos Szilárd1969VI. korcsoportférfi   0:00.30 0:00.40 0:00.38 0:00.40  
 3.Kiss István1976V. korcsoportférfi   0:00.33 0:00.40 0:00.40 0:00.33  
 4.Simon Levente1970VI. korcsoportférfi   0:00.30 0:00.34 0:00.38 0:00.40  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 16 versenyszámban neveztek
 
10.Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bíró Bernadett1995I. korcsoportnői 30:00.00     0:47.50 0:45.00 3:45.00
 2.Csepeli Pálma1944XI. korcsoportnői   0:24.00   1:00.33   2:57.50
 3.Schriffert Józsefné1938XII. korcsoportnői   1:20.50   1:50.00    
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:3 # Összesen 9 versenyszámban neveztek
 
11.Eger Városi Úszóklub és Gyógyúszó tanoda1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Jekencsik András1964VII. korcsoportférfi 23:15.00          
 2.Lázár Rita1962VII. korcsoportnői 23:15.00         3:15.00
 3.Pócs Alfréd dr1955IX. korcsoportférfi 28:00.00 0:36.00 0:48.00      
 4.Pócs Karola dr1996I. korcsoportnői 26:00.00 0:35.00        
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 8 versenyszámban neveztek
 
12.Egri Senior Úszó-Klub1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bögös László1946XI. korcsoportférfi   0:35.00     0:45.00  
 2.Dinnyés Ildikó1961VIII. korcsoportnői 33:00.00          
 3.Fábián Béla1937XII. korcsoportférfi   0:42.00 0:47.00 0:46.00 0:44.00  
 4.Fazekas László1966VII. korcsoportférfi   0:33.00 0:40.00 0:39.00 0:38.00  
 5.Gellérné dr. Vajdovich Ilona1943XI. korcsoportnői   0:48.00 1:06.00 0:58.00 1:05.00  
 6.Graffjódi Eszter1940XII. korcsoportnői 40:00.00 1:00.00     1:20.00  
 7.Heverdle István1952IX. korcsoportférfi 23:59.00         3:30.00
 8.Kripkó Zoltán1965VII. korcsoportférfi   0:30.00 0:38.00 0:40.00 0:32.00  
 9.Patkó József1948X. korcsoportférfi   0:37.00 0:48.00      
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:9 # Összesen 26 versenyszámban neveztek
 
13.Egyéni induló1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Saághy Krisztina1969VI. korcsoportnői   0:56.00        
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 1 versenyszámban neveztek
 
14.Érdi Vizisport1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.dr. Kovács András1952IX. korcsoportférfi   0:40.00 0:48.00 0:48.00 0:45.00  
 2.Kőhalmi András1968VI. korcsoportférfi   0:28.50 0:36.00 0:38.00 0:34.00  
 3.Nagy Zsuzsanna1984III. korcsoportnői   0:35.00 0:43.00      
 4.Nagy Zsófia1982III. korcsoportnői   0:33.00 0:44.00 0:39.00 0:36.50  
 5.Nyári László1984III. korcsoportférfi   0:37.00 0:44.00      
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:5 # Összesen 16 versenyszámban neveztek
 
15.Esztergomi Úszó Klub1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bajcsyné Fazekas Réka1988II. korcsoportnői 25:56.00 0:41.00 0:48.00 0:44.00 0:44.00 2:55.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 6 versenyszámban neveztek
 
16.Győri Zabolátlan1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Tóth Alexandra1972V. korcsoportnői 26:30.00          
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 1 versenyszámban neveztek
 
17.Hírös ESC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Danyi Csanád1976V. korcsoportférfi 20:45.00          
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 1 versenyszámban neveztek
 
18.HÓD-Triatlon és Öttusa SE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bere Katalin Viktória1995I. korcsoportnői 24:59.50         3:10.00
 2.Bogár Judit1978IV. korcsoportnői   0:45.00 0:50.00      
 3.Dimák Dávid1993I. korcsoportférfi 22:10.00          
 4.Dura Tímea1994I. korcsoportnői 40:00.00 0:55.00 1:19.00 1:10.00 0:55.00 4:59.00
 5.Olasz Sándorné Kis Éva1961VIII. korcsoportnői   1:04.00 0:59.00      
 6.Seres Szilvia1977IV. korcsoportnői   0:47.00 0:50.56 1:04.00    
 7.Szabó Edina1996I. korcsoportnői   0:35.66 0:45.45 0:41.96    
 8.Szabó Renáta1994I. korcsoportnői   0:35.11     0:35.68  
 9.Vargáné Dezső Mária1962VII. korcsoportnői   1:05.50 1:07.50      
 10.Vereczkei Csilla1983III. korcsoportnői 30:00.00 0:37.51   0:43.11 0:40.88  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:10 # Összesen 27 versenyszámban neveztek
 
19.Hullám 911500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Oblat Zsolt1972V. korcsoportférfi   0:36.50       3:25.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 2 versenyszámban neveztek
 
20.Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Rákhely Béla1966VII. korcsoportférfi 26:30.00 0:31.50        
 2.Varga Miklós1968VI. korcsoportférfi 26:00.00         3:15.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:2 # Összesen 4 versenyszámban neveztek
 
21.Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Csenki Klára1946XI. korcsoportnői     1:52.00 2:03.00    
 2.Gyovai Balázs1986III. korcsoportférfi   0:28.00 0:36.00 0:35.00 0:29.00  
 3.Holló-Szabó Viktor1973V. korcsoportférfi   0:33.00 0:43.00      
 4.Megyesi László 1963VII. korcsoportférfi   0:45.00        
 5.Ónodi László 1946XI. korcsoportférfi   0:47.00   0:57.00   4:50.00
 6.Palásti Éva1990II. korcsoportnői   0:31.00     0:33.50  
 7.Provics András 1974V. korcsoportférfi   0:31.00        
 8.Sebők János1956IX. korcsoportférfi 23:50.00 0:33.00 0:43.00 0:42.00 0:36.00  
 9.Simon Géza1952IX. korcsoportférfi   0:40.00 0:49.00     4:10.00
 10.Tarjányi Zsófia1995I. korcsoportnői     0:50.00      
 11.Urbán Tamás 1975V. korcsoportférfi     0:49.00 0:48.00   3:50.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:11 # Összesen 27 versenyszámban neveztek
 
22.Kistarcsai VSRC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bálint Mátyás1978IV. korcsoportférfi 22:30.00 0:30.00        
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 2 versenyszámban neveztek
 
23.Kópé Úszó és Vízilabda Sportegyesület1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Balogh Anna1979IV. korcsoportnői           5:00.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 1 versenyszámban neveztek
 
24.Megathlon SE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Háden-Felföldi Viktória1985III. korcsoportnői 18:55.50 0:31.20 0:39.80 0:35.40 0:31.80 2:38.90
 2.Kremmer Zoltán1972V. korcsoportférfi 20:00.00          
 3.Molnár Gergely1980IV. korcsoportférfi 19:00.00          
 4.Szendreiné Kiss Fanni1983III. korcsoportnői 20:59.78 0:36.91 0:46.27 0:44.20 0:38.56 3:20.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 14 versenyszámban neveztek
 
25.NICS-HSÚVC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Faragó Attila1946XI. korcsoportférfi   0:46.00     1:00.00  
 2.Magyar Katalin1953IX. korcsoportnői       1:30.00    
 3.Nagy Enikő1979IV. korcsoportnői   0:30.50 0:38.50 0:35.20 0:33.50  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:3 # Összesen 7 versenyszámban neveztek
 
26.Nyíregyházi Fókák SE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Balázs Szabolcs1980IV. korcsoportférfi   0:32.00   0:41.00 0:39.00  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 3 versenyszámban neveztek
 
27.Nyíregyházi Sportcentrum SE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bódi Szabolcs1975V. korcsoportférfi   0:30.00   0:38.50 0:32.00 3:05.00
 2.Cseh Imre1968VI. korcsoportférfi 21:50.00 0:31.00 0:37.50 0:40.00 0:32.00  
 3.Cserés Miklós1985III. korcsoportférfi 18:15.00         2:40.00
 4.Dr. Szokol Dianna1971VI. korcsoportnői 19:45.00          
 5.Hanász Attila1981IV. korcsoportférfi 19:23.18          
 6.Hudáky Zoltán1988II. korcsoportférfi   0:31.10 0:37.90   0:36.10  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:6 # Összesen 16 versenyszámban neveztek
 
28.OSC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Pék Zsófi1985III. korcsoportnői 37:00.00 0:50.00   0:54.00    
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 3 versenyszámban neveztek
 
29.Pécsi Vörös Meteor Sportkör1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Király Balázs1977IV. korcsoportférfi 23:37.11 0:34.72 0:51.63 0:42.07 0:42.93 3:28.99
 2.Királyné Csirke Eszter1980IV. korcsoportnői 29:45.00 0:39.00 0:55.00 0:49.20 0:50.00 3:55.00
 3.Komáromi Mária1947X. korcsoportnői       1:45.00   8:00.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:3 # Összesen 14 versenyszámban neveztek
 
30.Pénzügyőr SE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.László Sándor1937XII. korcsoportférfi     1:05.00      
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 1 versenyszámban neveztek
 
31.Resita 071500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Iana Dorina1952IX. korcsoportnői     1:15.00 1:05.00   5:10.00
 2.Szilasi Monica1971VI. korcsoportnői   0:38.00 0:45.00 0:43.00   3:40.00
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:2 # Összesen 7 versenyszámban neveztek
 
32.Spartak Szabadka1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Priboj István1942XI. korcsoportférfi   0:38.00 0:45.00   0:42.00  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen 3 versenyszámban neveztek
 
33.Spuri SC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Braun Boróka1995I. korcsoportnői 28:00.00 0:35.00        
 2.Liker Dávid1995I. korcsoportférfi 23:00.00 0:29.40        
 3.Ritók Lajos1990II. korcsoportférfi 23:40.00          
 4.Vándor Gergely1979IV. korcsoportférfi 22:30.00 0:30.00     32:00.00  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 8 versenyszámban neveztek
 
34.Swim Life1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Dr. Varga Emese1980IV. korcsoportnői 28:00.00          
 2.Halász Balázs1976V. korcsoportférfi 24:30.00 0:34.00        
 3.Jónás Krisztina1987II. korcsoportnői 30:00.00 0:35.50   0:51.50 0:50.00  
 4.Karlóczi Attila1994I. korcsoportférfi   0:29.50        
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:4 # Összesen 8 versenyszámban neveztek
 
35.Százhalombattai VUK SE1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Gidai Andrea1982III. korcsoportnői     0:57.66     4:48.57
 2.Kulcsár Zita1975V. korcsoportnői   0:34.00 0:44.00 0:39.00 0:37.00  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:2 # Összesen 6 versenyszámban neveztek
 
36.Szeder SC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Dobcsányi János1950X. korcsoportférfi 10:40.33          
 2.Gyenes András1951X. korcsoportférfi 10:40.33          
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:2 # Összesen 2 versenyszámban neveztek
 
37.Szentesi Delfin ESC1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Ábel Krisztina1973V. korcsoportnői   0:33.00   0:39.00 0:38.00  
 2.Berekméri István1965VII. korcsoportférfi 23:50.00     0:35.00    
 3.Berezvai Gyöngyi1977IV. korcsoportnői   0:48.00 0:55.00      
 4.Bertényi Mária1944XI. korcsoportnői 38:00.00          
 5.Biár Nelli1995I. korcsoportnői   0:37.00 0:43.00      
 6.Bíró Dániel1977IV. korcsoportférfi   0:29.50        
 7.Bíró Gábor1993I. korcsoportférfi 24:57.00          
 8.Bodnár Istvánné1939XII. korcsoportnői   1:38.00 1:40.00      
 9.Bodnár János1960VIII. korcsoportférfi   0:45.00 0:50.00      
 10.Dr. Berezvai Julianna1949X. korcsoportnői     1:25.00 1:25.00    
 11.Dr. Szabó László1969VI. korcsoportférfi   0:30.00     0:34.00  
 12.Dr. Szendrey Balázs1980IV. korcsoportférfi   0:29.00 0:45.00 0:35.00 0:33.00 2:50.00
 13.Dr. Venczel Kincső1974V. korcsoportnői 19:00.00 0:32.00 0:40.00 0:34.50 0:33.00  
 14.Felvégi Zsuzsanna1979IV. korcsoportnői 24:30.00          
 15.Ferke Gáborné1941XII. korcsoportnői     1:58.00 1:55.00    
 16.Gerendi Norbert1974V. korcsoportférfi átlag idővel átlag idővel        
 17.Hajdú Dániel1987II. korcsoportférfi   0:27.90 0:39.50      
 18.Hoffmann Csaba1975V. korcsoportférfi   0:38.00 0:45.00      
 19.Horváth Roland1991II. korcsoportférfi 23:37.10 0:28.00 0:36.90 0:36.20 0:31.90 3:26.10
 20.Kanászné Licsicsányi Rózsa 1940XII. korcsoportnői     1:39.00      
 21.Kiss Csaba1967VI. korcsoportférfi 19:00.00          
 22.Kocsis Attila1980IV. korcsoportférfi   0:36.00        
 23.Kovács Attila1965VII. korcsoportférfi 22:20.00 0:31.00   0:39.50 0:37.00 3:04.00
 24.Lucz Imre1951X. korcsoportférfi   0:44.00 0:55.00 0:58.00 1:00.00 4:40.00
 25.Melkuhn Dezső1938XII. korcsoportférfi 29:00.00 0:43.00        
 26.Oláh Árpád1968VI. korcsoportférfi     0:45.00      
 27.Palásti Katalin1952IX. korcsoportnői   0:40.50 0:51.50 0:50.50    
 28.Pászti Edit1966VII. korcsoportnői   0:34.00   0:40.00    
 29.Pengő László1952IX. korcsoportférfi   0:40.00   0:45.00    
 30.Rozgonyi Eszter1980IV. korcsoportnői   0:33.50 0:42.50      
 31.Sebők Tamás1990II. korcsoportférfi       0:52.00 0:49.00  
 32.Szabó Zoltán Ferenc1972V. korcsoportférfi   0:42.00        
 33.Talmácsi Krisztina1992I. korcsoportnői     0:43.00 0:41.00    
 34.Tari László1954IX. korcsoportférfi 28:00.00          
 35.Téli Éva1956IX. korcsoportnői     0:56.00      
 36.Török Imre Gábor1988II. korcsoportférfi 30:00.00 0:34.00 0:43.00 0:50.00    
 37.Varga-Kis Katalin1960VIII. korcsoportnői       1:05.00    
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:37 # Összesen 82 versenyszámban neveztek
 
38.Törökbálint1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bardócz László1940XII. korcsoportférfi   0:40.00   0:46.00    
 2.Csaba László1948X. korcsoportférfi   0:31.40 0:44.50 0:38.80 0:34.00  
 3.Csikány Csilla1968VI. korcsoportnői 20:00.00 0:30.00 0:40.50 0:34.50 0:34.00  
 4.Csikány József1943XI. korcsoportférfi       0:38.00    
 5.Dömötör Ferenc1953IX. korcsoportférfi   0:40.00 0:48.00      
 6.Ficze Gabriella1981IV. korcsoportnői 21:20.00 0:29.80 0:39.80 0:33.60 0:33.90  
 7.Gulyás Péter1951X. korcsoportférfi     0:39.72      
 8.Majorfalvi Éva1974V. korcsoportnői     0:45.00      
 9.Nilsson Stefan1964VII. korcsoportférfi   0:29.00 0:38.00 0:37.00 0:30.00  
 10.Schenk Robert1960VIII. korcsoportférfi 23:00.00 0:32.00        
 11.Simon Ildikó1974V. korcsoportnői   0:30.50 0:45.00 0:40.00 0:38.00  
 12.Tóth Csaba1969VI. korcsoportférfi 20:30.00       0:30.00  
 13.Várady Judit1967VI. korcsoportnői 32:00.00 0:50.00 1:10.00 1:10.00 0:59.00  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:13 # Összesen 38 versenyszámban neveztek
 
39.Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Apatóczki István1961VIII. korcsoportférfi   0:37.00 0:44.00      
 2.László-Zsurzs Henrietta1991II. korcsoportnői   0:36.00 0:44.00      
 3.Rajki Józsefné1975V. korcsoportnői   0:46.00 0:59.00 0:59.00    
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:3 # Összesen 7 versenyszámban neveztek
 
40.Tovafutók Se1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Béry Zoltán1968VI. korcsoportférfi 25:10.00 0:32.00        
 2.Bujna Lilla1974V. korcsoportnői 22:30.00          
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:2 # Összesen 3 versenyszámban neveztek
 
41.Triton Sport Egyesület1500m gyorsúszás50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Szabó Árpád1978IV. korcsoportférfi   0:27.23 0:32.35 átlag idővel 0:29.57  
 Az egysületből nevezett versenyzők száma:1 # Összesen: 4 versenyszámban neveztek
 
Nevezett egyesületek száma: 41 # Nevezett versenyzők száma:180 # Összesen: 490 versenyszámban neveztek

Vissza